Voľný čas v penzióne

V suteréne Villy Gerlach sa nachádza spoločenská miestnosť, kde môžete tráviť spoločné chvíľky s rodinou alebo priateľmi v prípade nepriaznivého počasia, alebo večer. Do výbavy spoločenskej miestnosti patrí biliardový a kartársky stôl, rôzne spoločenské hry, knižnica, detský kútik.

Detský kútik

 Náš penzión je určený všetkým. Veľkým….aj malým. Pre našich malých návštevníkov máme pripravené rôzne hry,  tabule na maľovanie, plyšáčikov, knižky a pod.

Detský kútik


Voľný čas mimo penziónu

Vysoké Tatry sú výborným miestom pre vykonávanie rôznych športov a športových aktivít. Či už letných, alebo zimných. V prípade ak potrebujete poradiť, alebo si chcete skúsiť aj rôzne adrenalínové aktivity a kurzy, „SME TU PRE VÁS“.

Turistika: letná, zimná

Kurzy: horolezecké skalné…letné a zimné, feratové, ľadové lezenie, lyžiarske a skialpinistické túry, kurzy lyžovania pre začiatočníkov a pokročilých, freeridové kurzy, zimné túry na snežniciach cyklotúry a iné aktivity.

Pamiatky: do okruhu 50 km nájdete Spišský hrad, Spišskú kapitulu, Levoču, Spišskú Sobotu, Ždiar, Pribilinu a množstvo ďalších.

Jaskyne: Belianska, Važecká, Demänovská

Cyklochodníky s cykloturistikou

Aquaparky a termálne kúpele: Aquacity Poprad, Bešeňová, Tatralandia, term. kúpele Vrbov,

A množstvo ďalších, na ktorých vymenovanie by sme potrebovali oveľa viacej času a miesta.